Küpsiste poliitika

Juhend

Veebisait 9mm.ee (edaspidi “Veebisait”) on omanduses ja haldab seda 9MM OÜ, Eestis registreeritud ettevõte. See Küpsiste poliitika selgitab välja, milliseid küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid Veebisaidil kasutatakse, miks neid kasutatakse ning teie õigusi seoses küpsiste kasutamisega Veebisaidil.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed andmefailid, mida veebisaitidel, mida külastate, teie seadmesse salvestatakse. Need kasutatakse teie eelistuste (nt keele ja fondi suuruse) meelde jätmiseks ning teie kasutamise uurimiseks Veebisaidil. Küpsised võivad olla ka reklaami edastamiseks, teie sisselogimisteave salvestamiseks järgmisteks külastusteks ja teie kasutajakogemuse parandamiseks muude funktsionaalsuste pakkumiseks.

Veebisaidil kasutatavad küpsiste tüübid

On olemas kaks peamist küpsiste tüüpi: seansiküpsised ja püsiküpsised. Seansiküpsised on ajutised ja aeguvad, kui sulgete oma veebibrauseri. Püsiküpsised jäävad teie seadmesse määratud ajaks ja aktiveeritakse iga kord, kui külastate Veebisait.

Veebisait kasutab järgmisi küpsiste tüüpe:

 1. Esmased küpsised: Need on küpsised, mida Veebisait toimimiseks vajab. Need võimaldavad teil Veebisaidil liigelda ja selle funktsioone kasutada, nagu vormide täitmist.

 2. Analüütilised küpsised: Need on küpsised, mida kasutatakse teie kasutamise uurimiseks Veebisaidil. Seda teavet kasutatakse Veebisaidi parandamiseks ja teile parema kasutajakogemuse pakkumiseks.

 3. Turundusküpsised: Need on küpsised, mida kasutatakse teile sobivama reklaami edastamiseks. Need kasutatakse ka reklaami näitamise arvu piiramiseks ja reklaami kampaaniate tõhususe uurimiseks.

 4. Kolmandate osapoolte küpsised: Need on küpsised, mis on paigutatud Veebil kolmandate osapoolte poolt, näiteks reklaamiagentuurid, analüütikafirmad ja sotsiaalmeedia platvormid. Need võimaldavad teil näha reklaame teistelt veebisaitidelt ja sotsiaalmeedia platvormidelt, mis on seotud teie huvidega.

  Eesmärgid küpsiste kasutamiseks Veebisaidil

  Veebisaidil kasutatakse küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

  1. Teie eelistuste meelde jätmine: Küpsised võimaldavad Veebisaidil teie eelistusi, näiteks keelt ja fondi suurust, meelde jätta.

  2. Analüüs: Küpsised võimaldavad Veebisaidil teie Veebisaidi kasutamise kohta teavet koguda, et parandada Veebisaidi funktsionaalsust ja pakkuda paremat kasutajakogemust.

  3. Reklaami personaliseerimine: Küpsised võimaldavad Veebisaidil teile sobivama reklaami edastamist, võttes arvesse teie huve ja eelistusi.

  4. Funktsionaalsuse pakkumine: Küpsised võimaldavad Veebisaidil pakkuda funktsioone, näiteks sisselogimist või ühte kindlat formi, mis on vajalik teatud tegevuste läbiviimiseks.

  Teie õigused küpsiste kohta

  Teil on järgmised õigused küpsiste kohta, mida kasutatakse Veebisaidil:

  1. Valikuvõimalus: Teil on õigus otsustada, kas soovite küpsiseid vastu võtta või mitte.

  2. Küpsiste haldamine: Teil on õigus haldata küpsiseid oma veebibrauseri seadetest, blokeerides, kustutades või piirates küpsiste kasutamist.

  3. Teabe saamine: Teil on õigus nõuda teavet selle kohta, milliseid küpsiseid Veebisaidil kasutatakse ja milleks neid kasutatakse.

  Küpsiste poliitika muutmine

  9MM OÜ jätab endale õiguse muuta Küpsiste poliitikat igal ajal, ilma et teile eelnevalt teatataks. Soovitame teil perioodiliselt Küpsiste poliitikat uuendada, et olla teadlik muudatustest ja nende mõjust teile. Muudatused on jõustunud alates nende avaldamisest Küpsiste poliitikas.

  Kontakt:

  Kui teil on küsimusi seoses Küpsiste poliitikaga või teie õigustega küpsiste kohta, siis võtke meiega ühendust järgmistel viisidel:

  E-post: info@9mm.ee

  Telefon: +372 123 4567

  Aadress: 9MM OÜ, 123 Main Street, Tallinn, Harjumaa 10123, Eesti